Červnové letenky z Prahy na Maltu
2.6.2022

Červnové letenky z Prahy na Maltu

2 794

O této nabídce

Zaleťsi na červnovou koupačku na středomořský ostrov Malta! V nabídce tamější aerolinky Air Malta máš možnost ulovit zpáteční letenky z Prahy na Maltu za velmi slušnou cenu 2 794 Kč! Tato cena je dostupná na středečních rotacích (tj. týdenní pobyt na ostrově) po čas měsíce června. Základní tarif „Go Light“ zahrnuje přepravu standardního příručního zavazadla s limitem 10 kg, což by na dovolenou na Maltě mělo stačit.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Pro cestování na Maltu je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazya přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Týdenní půjčení auťáku v příkladovém termínu na začátku června vyjde na Maltě ale na stále slušných cca 6 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 2 794 Kč

Červnové letenky z Prahy na Maltu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Malta

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)