Červnové letenky z Prahy do Madridu
13.5.2021

Červnové letenky z Prahy do Madridu

798

O této nabídce

Levné letenky z Prahy do Madridu ulovíte v nabídce nízkonákladové aerolinky Ryanair. Ta plánuje provoz na lince mezi českou a španělskou metropolí obnovit již během příštího víkendu (22. května). Z rezervačního systému dopravce vyplývá,  že se počítá se dvěma rotacemi týdně (úterý a sobota). Ve Španělsku před pár dny skončil nouzový stav a dochází k uvolňování restrikcí. Zaleťte si proto na pár dní z Prahy do Madridu – letenky na vybrané červnové termíny pořídíte za velmi pěknou cenu 798 Kč.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Pevninské Španělsko se v současné době nalézá v „červené kategorii“. Jeho pozice se ovšem může změnit – doufejme, že jen k lepšímu. Pokud jste ale již kompletně naočkováni nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás po návratu testování ani karanténa (za předpokladu, že se Španělsko nepropadne do „tmavě červené“ kategorie zemí).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 29. 5. – 1. 6. za 1 038 Kč
  • 5. – 12. 6. za 1 038 Kč
  • 8. – 15. 6. za 798 Kč
  • 15. – 19. 6. za 1 038 Kč
  • 22. – 26. 6. za 798 Kč

Proč do Madridu?

Madrid je radost, nikdy nekončící zábava, skvělé jídlo a vášeň! Den je tu noc a noc zas den. Jen pozor – po setmění nelze vstoupit do královského paláce či muzea del Prado – obojí nesmíte minout. Kdykoli pak lze stanout uprostřed Plaza de Toros las Ventas – býčí arény či stadionu slavného Real Madrid, záleží, zda se chcete jen mrknout, nebo sledovat boj s býkem či míčem. Unikátní je západ slunce u egyptského chrámu Dobod – nic takového jste doposavad neviděli. Jak se sem dostal? Zjistěte si! Hlásí se hlad? Mercado San Miguel vás zasytí skvělým jídlem i mimořádnou atmosférou! Tak pěkně probděte návštěvu Madridu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Madridu i kdekoliv jinde na území Španělska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Madridu za 798 Kč

Červnové letenky z Prahy do Madridu


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)