Červnové letenky z Prahy do Bordeaux
6.6.2023

Červnové letenky z Prahy do Bordeaux

899

O této nabídce

Zlevněné letenky z Prahy do Bordeaux z nabídky nízkonákladové aerolinky Ryanair lákají k červnovému výletu k Atlantskému oceánu do jihozápadní Francie. Zpáteční letenky z Prahy do Bordeaux ulovíte v rezervačním systému dopravce za 899 Kč – a to v příkladovém termínu od 14. do 21. června. Za podobnou částku jsou k mání také na prodloužený víkend od 10. do 14. června. Za sympatické ceny do 2 tisíc Kč je potom pořídíte také na dva další týdenní termíny během šestého kalendářního měsíce.

Do francouzské Akvitánie, do Bordeaux

Opojné Bordeaux, přístavní město plné vína a historie, je skutečným ztělesněním romantiky. Jen si představte vinné révy lemující středověké věže, kláštery a mosty, veřejné zahrady zdobené kachnami a labutěmi, procházky podél mlhou zahalené řeky Garonny za vůní právě napečených koláčů a čerstvé sklizně z nedělního trhu Quai Des Chartrons… Když se řekne Bordeaux, myslí se tím nejstarší divadlo ve Francii, velkolepé náměstí Place de la Bourse, dechberoucí katedrála Saint-André, ale také poetická krajina, vznešené zámky, kašny a delikátní víno odrůdy Merlot, Muškát a Cabernet Sauvignon.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při delším pobytu v Bordeaux si určitě půjčte auto. Získáte díky tomu naprostou svobodu a projedete si pobřeží Biskajského zálivu dle svých představ. Udělejte si představu o nabídce dostupných vozidel v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu během června vyjde na cca 1 000 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Prahy do Bordeaux za 899 Kč

Červnové letenky z Prahy do Bordeaux


Bude se hodit

Letiště Bordeaux (BOD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)