Červnové letenky z Prahy do Athén
5.6.2024

Červnové letenky z Prahy do Athén

od 2 032

O této nabídce

Bije tvoje srdce pro historii? Tak to je hlavní město Řecka tou nejlepší volbou. V nabídce aerolinky Eurowings se objevily levné letenky z Prahy do Athén, které se v akcích příliš nevyskytují. Ty a je teď pořídíš na kratší i delší termíny v červnu od skvělých 2 032 Kč. Tak neváhej a prozkoumej antické památky, poté si odpočiň na pláži a den zakonči výtečným gyrosem například v termínu od 11. do 18. června. 

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 35 × 25 cm, se kterým si bohatě vystačíš. Pokud potřebuješ větší bágl, přikoupíš si ho za 841 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 12 kg si přikoupíš za 618 Kč za směr.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Historie, odpočinek na pláži i mnohem víc

Historie, sport, kultura, umění, gastronomie a relax – tohle všechno jsou Athény. Vyškrábej se na Akropoli a pořádně se rozhlédni. Už nikdy nebudeš slavné řecké historii blíž, než právě zde. Proběhni se po Panathénském stadionu, jako tu běhali atleti při I. mezinárodních letních olympijských hrách v roce 1896. Nenech si ujít návštěvu Archeologického muzea a jeho slavných vykopávek. Posaď se do hlediště Dionýsova divadla, prvního kamenného divadla na světě. Ve čtvrti Monastiraki v některé z taveren obohať své zážitky o dokonalou řeckou kuchyni. A nakonec se s plným břichem a hlavou plnou nových zkušeností nech metrem odvézt za město a plácni sebou na pláž.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si káru a vydej se i za brány Athén, třeba do tajemných Delf nebo Mykén. Perfektní výletní vůz najdeš v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 165 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Athén za 2 032 Kč
Červnové letenky z Prahy do Athén

Bude se hodit

Letiště Athény (ATH)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)