Červencové letenky z Prahy do Říma nejen na prodloužené víkendy
8.6.2021

Červencové letenky z Prahy do Říma nejen na prodloužené víkendy

924

O této nabídce

Linka z Prahy do Říma operovaná Ryanairem byla obnovena již na začátku června. Od července se na ní počítá dokonce s každodenním provozem. Přidání nových rotací do rezervačního systému aerolinky s sebou přineslo i mnoho dostupných letenek za skvělé ceny. Zpáteční letenky z Prahy do Říma pořídíte během července za 924 Kč. Jen nepatrně dráže vyjdou termínové kombinace na prodloužené víkendy. Těm nahrávají i časy odletů z Prahy (čtvrtek večer či sobota ráno) a návraty na pondělní rotaci s příletem v podvečer.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je nově zařazena do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Ten můžete v Římě podstoupit na některém z těchto míst. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – říjen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 23. 6. za 1 255 Kč
  • 8. – 14. 7. za 924 Kč
  • 15. – 18. 7. za 1 300 Kč (prodloužený víkend)
  • 24. – 26. 7. za 1 338 Kč (prodloužený víkend)
  • 22. – 28. 7. za 985 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Římě nebo kdekoliv jinde v Itálii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 924 Kč

Červencové letenky z Prahy do Říma nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)