Červencová Sardinie z Norimberku: do Cagliari
8.6.2023

Červencová Sardinie z Norimberku: do Cagliari

1 567

O této nabídce

Prázdninové letenky na Sardinii za skvělé ceny ulovíte v nabídce aerolinky Ryanair. Konkrétně se jedná o zpáteční letenky z bavorského Norimberku do největšího města na ostrově, do Cagliari, za ceny od 1 567 Kč. Linka je operována 2× týdně (každou středu a neděli), ty nejlevnější letenky ale pořídíte výhradně na rotacích uprostřed týdne. Za ceny mezi patnácti a dvaceti stokorunami pořídíte letenky během celého července, tedy po čas hlavní sezony!

Hurá na letní Sardinii

Vydejte se na „ostrov pastýřů“, kde je zvlněné vnitrozemí poseté tisíci koz a kudrnatých ovcí a rozeklané žulové útesy táhnoucí se pobřežím padají do průzračných vod Středozemního moře. Slaný vzduch tam voní a vlny šumí, pod jejich hladinou se vine pestrobarevná korálová riviéra Riviera del Corallo vábící potápěče k prozkoumání. Tak už na nic nečekejte a zaleťte ochutnat poklidný život prohřátý sluncem i skleničku ovocného Vermentina s křupavým pane carasau.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sardinie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny za pronájem malého vozu se během letních měsíců pohybují kolem 1 000 Kč / den. s čímž je nutné dopředu počítat.

Náhled letenky z Norimberku do Cagliari za 1 567 Kč

Červencová Sardinie z Norimberku: do Cagliari


Bude se hodit

Letiště Cagliari (CAG)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)