Červencová Mallorca z Prahy za parádní cenu
25.6.2021

Červencová Mallorca z Prahy za parádní cenu

990

O této nabídce

Oblíbený letní cíl mnoha turistů je každoročně španělský ostrov Mallorca. Tomu během hlavní turistické sezony běžně odpovídají i ceny letenek. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair se nám ale dnes podařilo ulovit dva červencové termíny (týdenní pobyt: středa – středa) za naprosto fantastické ceny. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Mallorca za 990 Kč! Za mimořádně lákavou cenu ještě zbývá poměrně dost letenek. Mrkněte se na dodatečné služby (ubytování, ev. auťák), ale s rozmýšleném příliš dlouho neotálejte, neboť se dá očekávat, že po červencových letenkách za takovou cenu se brzy zapráší… A navíc cestování z Prahy na ostrov Mallorca je nově bez testů v obou směrech!

Podmínky pro cestování

Nově můžeme z České republiky cestovat do Španělska naprosto volně! Žádné testy, žádné doklady o očkování či prodělání nemoci. Jedinou povinností před cestou bude vyplnění zdravotnického formuláře.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy jsou navíc nově zařazeny do zelené kategorie zemí = návraty do ČR bez jakýchkoliv podmínek! 

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: červenec 2021
  • Termíny:
    • 14. – 21. 7. za 1 238 Kč
    • 21. – 28. 7. za 990 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Mallorca se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Ceny levnějších hotelů vychází během letních prázdnin na cca 1 000 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás celé Mallorcy bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během hlavní turistické sezony je ale potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu, které se pohybují kolem 13 tisíc Kč za týden (v příkladovém termínu). Pokud se vám zdá cena neúměrně vysoká, zvládnete to na Mallorce i bez auťáku. 🙂

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 990 Kč

Červencová Mallorca z Prahy za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)