Černá Hora: z Vídně do Podgorice za pár korun
18.7.2023

Černá Hora: z Vídně do Podgorice za pár korun

od 711

O této nabídce

Vydejte se na průzkum neprávem opomíjené Černé Hory s letenkami za pár korun. Díky aerolince Wizz Air ulovíte letenky z Vídně do Podgorice od 711 Kč. Termíny jsou dostupné po celý říjen – i na prodloužené víkendy, například v termínu od čtvrtka 12. do neděle 15. 10. Na nejnižší ceny klasicky dosáhnou členové Wizz Discount Clubu, ostatní si připlatí 10 € za jeden směr. Pokud cestujete ve dvou nebo plánujete létat s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství.

Zdarma ke každé letence máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si zakoupí větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm od 709 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 591 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Neprávem opomíjená Černá Hora

Zapomenutá zemička Jadranu vábící svou překrásnou přírodou, kulturou, vůní lahodného pršutu a omamností červeného vína. Zastavte se na jihu, ve vlnách moře a na písku daleko předaleko se táhnoucí pláže Velika Plaža. Ochutnejte místní sladkosti, na nichž nebylo šetřeno s cukrem, a silnou kávu z džezvy. Plachtěte a kochejte se krajinou zrcadlící se na hladině. Vypravte se na sever do hor, mezi ledovcová jezera a rozeklaná skaliska. Zdolejte Bobotov Kuk ( 2525 m.n.m.), zkroťte divokou vodu řeky Tary, tak nádherně tyrkysovou, že neuvěříte vlastním očím. Poznejte krásy krasových jeskyní. Zdřímněte si u romantické salaše obklopeni ovečkami…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Plánujete-li poznávat krásy této země, určitě se vám bude hodit půjčené auto. To si snadno zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčení ideálního auta vás na týden v říjnu vyjde na 3 038 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Černé Hory

Cesty do Černé Hory jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Černé Hoře“.

Náhled letenky z Vídně do Podgorice za 711 Kč
Černá Hora: z Vídně do Podgorice za pár korun

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)