Černá Hora: z Berlína do Podgoricy
14.11.2023

Černá Hora: z Berlína do Podgoricy

od 736

O této nabídce

Utečte zimě do dosud neobjevené Černé Hory. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky z Berlína do hlavního města Podgoricy. Pořídíte je od 736 Kč, a to v termínu od 4. do 9. prosince. Další termíny od konce letošního listopadu do ledna 2024 pořídíte nepatrně dráž. Neváhejte a nechte se okouzlit Černou Horou.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 343 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 vás vyjde na jednosměrný příplatek začínající na 416 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Černá Hora vám zůstane v srdci

Černá Hora, země zaslíbená milovníkům ticha přírody i šumu moře. Země, která polapí každého horala a uspokojí ty, jež vyhledávají slunce, dobré jídlo a plážový odpočinek. Pobřeží na jihu země omývá Jaderské moře, křivolaké uličky přilehlých městeček se dávno zapomněly v minulosti. Hudba slavností a kulturních představení se line vzduchem spolu s vůní lahodného pršutu, sladkostí a silné kávy připravené v džezvě. Daleko na severu, až u hranic s Bosnou a Hercegovinou, Černá Hora odhaluje svou drsnější tvář. Skaliska se prořezávají hustou mlhou, hory se tyčí do tisícových výšek a voda řeky Tary se divoce valí korytem. Romantická krajina kropená blankytně modrými ledovcovými jezery a spásaná ovcemi dodává Černé Hoře na jemnosti.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a pohodlně objeďte krásy Černé Hory. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 126 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Černé Hory

Cesty do táto krásné balkánské země jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Černé Hoře“.

Náhled letenky z Berlína do Podgoricy za 736 Kč
Černá Hora: z Berlína do Podgoricy

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)