Černá Hora: Podgorica z Vídně v červnu/červenci
24.5.2021

Černá Hora: Podgorica z Vídně v červnu/červenci

966

O této nabídce

V rezervačním systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte levné letenky do Černé Hory. Zpáteční letenky z Vídně do hlavního města této balkánské země, Podgoricy, vás vyjdou na 966 Kč. Tedy alespoň za předpokladu, že disponujete členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Pokud ho zatím (nebo už) nevlastníte, rozhodně se vám jeho nákup společně s letenkami do Černé Hory vyplatí. V rámci nákupu prvních dvou zpátečních letenek se vám vrátí investice do členství a s každou další zakoupenou letenkou budete šetřit.

Za inzerovanou cenu můžete do Černé Hory vyrazit v parádním termínu od 29. června do 6. července, kdy využijete víkendu a dvou státních svátků. Na osmidenní výlet tedy vyčerpáte „pouze“ čtyři dny dovolené.

Cestovní podmínky

Pro vstup na území Černé Hory je nutné prokázat se negativním PCR testem (ne starším 72 hodin) nebo dokladem o ukončení vakcinaci (druhá dávka musí být aplikována min. 7 dní před vstupem do země) nebo pozitivním testem na protilátky IgG (ne starším 30 dnů). Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Podgorici.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Černá Hora spadá do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní PCR (nově stačí i antigenní) test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené. Test nesmí být v době odletu starší 72 hodin. Další PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Více podrobností (např. o výjimkách) se dočtete v článku výše.

Vyraz objevovat Černou Horu

Černá Hora, země zaslíbená milovníkům ticha přírody i šumu moře. Země, která polapí každého horala a uspokojí ty, jež vyhledávají slunce, dobré jídlo a plážový odpočinek. Pobřeží na jihu země omývá Jaderské moře, křivolaké uličky přilehlých městeček se dávno zapomněly v minulosti. Hudba slavností a kulturních představení se line vzduchem spolu s vůní lahodného pršutu, sladkostí a silné kávy připravené v džezvě. Daleko na severu, až u hranic s Bosnou a Hercegovinou, Černá Hora odhaluje svou drsnější tvář. Skaliska se prořezávají hustou mlhou, hory se tyčí do tisícových výšek a voda řeky Tary se divoce valí korytem. Romantická krajina kropená blankytně modrými ledovcovými jezery a spásaná ovcemi dodává Černé Hoře na jemnosti.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
  • Dostupnost: červen a červenec 2021
  • Příkladové termíny:
    • 22. – 29. 6. za 1 398 Kč (bez WDC za 1 906 Kč)
    • 29. 6. – 6. 7. za 966 Kč (bez WDC za 1 474 Kč)
    • 6. – 13. 7. za 1 347 Kč (bez WDC za 1 855 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v hlavním městě i kdekoliv jinde na území Černé Hory se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Podgoricy za 966 Kč

Černá Hora: Podgorica z Vídně v červnu/červenci


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)