Business class letenky z Vídně na Filipíny: do Manily
12.1.2024

Business class letenky z Vídně na Filipíny: do Manily

37 160

O této nabídce

Dopřejte si prvotřídní zážitek už ze samotné cesty na dovolenou a leťte na Filipíny v business class. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Manily (MNL) v prémiové cestovní třídě pořídíte v termínech během prvního kvartálu letošního roku, tj. v hlavní sezoně, za 37 160 Kč. Všechny vaše lety absolvujete na palubě Saudi Arabia Airlines zvaných též zkráceně Saudia. Všechny výhody, na něž se díky letenkám v obchodní třídě můžete těšit shrnujeme níže.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky na dálkovém letu (Boeing 787-9 Dreamliner) z Džiddy do cílové destinace a zpět
  • prvotřídní catering během letu (zde ale pozor! Saudia na svých letech nenabízí žádné alkoholické nápoje)
  • možnost navštívit letištní salonky na všech letištích – v Džiddě, kde vás čekají dva přestupy, na vás čeká nová „AlFursan lounge“
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cestování do Filipíny je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Náhled letenky z Vídně do Manily v business class za 37 160 Kč

Business class letenky z Vídně na Filipíny: do Manily


Bude se hodit

Letiště Džidda (JED)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)