Business class letenky z Vídně do západoafrické Gambie
14.3.2024

Business class letenky z Vídně do západoafrické Gambie

34 350

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli zajímavý tip na letenky v business class z Vídně do Ugandy za 34 374 Kč a dnes budeme v podobném duchu pokračovat. Pouze se z východní Afriky přesuneme na západ kontinentu, do Gambie. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Banjulu (BJL) pořídíte v nabídce dopravce Brussels Airlines za 34 350 Kč. K dispozici je velké množství termínů během jara (v květnu & červnu) a posléze také během druhé poloviny kalendářního roku (srpen – prosinec, vč. termínů přes exponované vánoční svátky). Routing vás v obou směrech povede přes Brusel (BRU), kde vás čeká jeden klidný přestup.

Co všechno letenky v business class obsahují?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel s vyšším limitem (celkem 64 kg k odbavení);
  • plně polohovatelné sedačky na dálkových letech operovaných Airbusem A330-300;
  • prvotřídní catering během letu (vč. alkoholických nápojů);
  • možnost navštívit letištní salonky na všech letištích – ve Vídni, Bruselu i Banjulu;
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gambie

Cestování do Gambie je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Občané ČR navíc k turistické cestě do Gambie nepotřebují víza. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gambii“.

Náhled letenky z z Vídně do Banjulu v business class za 34 350
Business class letenky z Vídně do západoafrické Gambie

Bude se hodit

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Letiště Vídeň (VIE)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)