Bulharsko: prázdninové letenky k Černému moři do Varny
21.6.2021

Bulharsko: prázdninové letenky k Černému moři do Varny

1 148

O této nabídce

Maďarská aerolinka Wizz Air v minulých dnech obnovila provoz na lince z Prahy do bulharského letoviska Varna. Přihlédneme-li k aktuálně nabízeným cenám letenek a nově zrušené povinnosti předkládat před cestou do Bulharska test či doklad o očkování, máme tady rázem pěkný tip na letní výlet. Zpáteční letenky z Prahy do Varny pořídíte od 1 148 Kč (příkladový termín v závěru srpna). Dalších termíny nejen během letních prázdnin, ale také po čas září se nacházejí jen v lehce vyšších cenových hladinách.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup v případě inzerovaných letenek význam vždy.

Cestovní podmínky

Pro vstup na území Bulharska se aktuálně čeští cestovatelé nemusí prokazovat žádným negativním testem ani žádným dokladem o očkování (resp. prodělané nemoci). Cestování do Bulharska je zkrátka volné jako před příchodem pandemie! 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Bulharsko je momentálně je zařazeno do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR.Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů. Bulharsko je nově zařazeno do zelené kategorie zemí = návraty do ČR bez jakýchkoliv podmínek!

Proč k Černému moři do Varny?

Varna? Její návštěva nebude marná! Mořská metropole Bulharska nabízí vše, po čem duše cestovatelská prahne. Ať už lehnete pod stoleté stromy v Přímořském parku, vymetete umělecké galerie, prolezete torpédoborec Druzki v Národním námořním muzeu, navštívíte neuvěřitelně zachovalé římské lázně Odessos, Katedrálu Nanebevzetí Panny Marie, budovu Opery a Dramatického divadla na náměstí Nezávislosti, jen tak si zaběháte po pláži, svlažíte tělo ve vlnách Černého moře, večer vyrazíte do rušných ulic velkoměsta nebo si uděláte výlet pár kilometrů za město na Zlaté písky, romantický, z červených skal přírodou vytvořený mys Kaliakra či obří balvany Pobit Kamak stojící uprostřed louky, nebude pro vás Varna prostě marná!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 18. – 25. 7. za 1 338 Kč (bez WDC za 1 858 Kč)
  • 11. – 18. 8. za 1 468 Kč (bez WDC za 1 988 Kč)
  • 25. 8. – 1. 9. za 1 148 Kč (bez WDC za 1 668 Kč)
  • 1. – 8. 9. za 1 288 Kč ( bez WQC za 1 808 Kč)
  • 8. – 15. 9. za 1 388 Kč (bez WDC za 1 858 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo ve Varně nebo kdekoliv jinde v Bulharsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud byste celý pobyt neradi trávili jen ve Varně a jejím přilehlém okolí, půjčte si vlastní káru! S ní bude poznávání pobřeží Černého moře hračka. Vždyť do dalšího vyhlášeného letoviska, Burgasu, jsou to dvě hodinky jízdy autem. Širokou nabídku vozů hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Varny za 1 148 Kč

Bulharsko: prázdninové letenky k Černému moři do Varny


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)