Bulharská Sofie z Bratislavy v lednových terminech
21.11.2022

Bulharská Sofie z Bratislavy v lednových terminech

499

O této nabídce

Ryanair zahájil tzv. Cyber week zveřejněním 15% slevy na lednové letenky. Tipy na zlevněné destinace z Prahy jsme vám přinesli v ranním příspěvku. Nyní zabrousíme do Bratislavy, která je pro leckteré české cestovatele taktéž zajímavou alternativou pro odlety do světa. Zpáteční letenky z Bratislavy do Sofie na lednové výlety ulovíte totiž od 499 Kč! Odlety jsou vypravovány ve středu navečer a návraty z Bulharska připadají na nedělní ráno.

Podmínky pro cestování

Cesta do Bulharska

Cestování do Bulharska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Promo kód: CWEEK15P
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: leden 2022
 • Termíny:
  • 11. – 15. 1. za 754 Kč
  • 18. – 22. 1. za 499 Kč
  • 25. – 29. 1. za 633 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na pár dnů do Bulharska

Je-li nějaké z měst architektonicky multi-kulti, pak je to bulharská Sofie! Stojí si, obklopena horami a v míru a v pokoji se v ní vedle sebe rozkládají římské vykopávky, novobyzantská katedrála Alexandra Něvského, mešita Banja Baši, chrám svaté Sofie, židovská synagoga, pravoslavné kostely i betonové obludy z dob komunismu. Na okraji Sofie pak ještě významný středověký Bojanský kostel spadající pod UNESCO. Mezi vším se tu povalují potulní psi. Chodníky s nepravidelnými výmoly jsou lemovány nejroztodivnějšími kavárnami i restauracemi s balkánskými specialitami. Nad městem pak z náměstí Largo rozvážně bdí socha jeho patronky Sofie! A bude bdít i nad vámi, až toto místo navštívíte!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Určitě nezůstávejte celý pobyt pouze v hlavním městě. Půjčte si automobil a projeďte kus Bulharska. Pohodlného parťáka po vaše cestování objevíte v naší autopůjčovně. Čtyřdenní pronájem malého vozu vyjde během zimy na cca 1 500 Kč.

Náhled letenky z Bratislavy do Sofie za 499 Kč

Bulharská Sofie z Bratislavy v lednových terminech


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)