Lednové letenky z Prahy do Bruselu na prodloužený víkend
21.11.2022

Lednové letenky z Prahy do Bruselu na prodloužený víkend

785

O této nabídce

Black Friday se blíží a dnes odstartoval týden plný slev, tzv. „Cyber week“. Začínáme zlehka a zamíříme do nabídky irské letecké společnosti Ryanair. Ta pro dnešní den nabízí 15% slevy na vybrané lednové lety. Z Prahy se jedná o linky do Krakova, Bruselu, Benátek, Göteborgu a Turína (termíny naleznete v tomto kalendáři). Pro uplatnění slevy je nutné letenky rezervovat proklikem skrze něj nebo do vyhledávacího formuláře zadat slevový kód „CWEEK15P“.

Z nabídky měst výše vybíráme levné letenky z Prahy do Bruselu, na letiště Charleroi. Zpáteční letenky na prodloužené víkendy od čtvrtečního podvečera do sobotního večera ulovíte v rezervačním systému dopravce za pěkné ceny oscilující kolem 8 stokorun. 

Podmínky pro cestování

Cesta do Belgie

Cestování do Belgie je od pondělí opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Promo kód: CWEEK15P
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: leden 2022
 • Termíny:
  • 12. – 14. 1. za 785 Kč
  • 13. – 16. 1. za 826 Kč
  • 19. – 21. 1. za 797 Kč
  • 26. – 28. 1. za 841 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend od Bruselu

Brusel láká k odpočinkovému víkendu, beze shonu, beze spěchu. Brusel láká na své výtečné vafle a lahodné čokoládové pralinky, na odpolední posezení na lavičce v parku. Není tu milion věcí, které musíte vidět nebo zažít, a přesto je Brusel městem, které určitě stojí za navštívení. Procházejte se křivolakými uličkami, kochejte se secesní architekturou. Vzdejte hold umění i vědě v galeriích a muzeích. Vyfoťte se u slavného Atomia, navrženého Andréem Waterkeynem. Pohleďte na město z jedné z koulí Atomia, dejte si oběd v té nejvyšší. Den zakončete v jazzovém klubu třetinkou tmavého belgického piva. Brusel si zamilujete, jen bláznům se nelíbí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu za 785 Kč

Lednové letenky z Prahy do Bruselu na prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)