Březnové LM zájezdy z Prahy do Dominikánské republiky s all inclusive
19.3.2023

Březnové LM zájezdy z Prahy do Dominikánské republiky s all inclusive

22 990

O této nabídce

V nabídce last minute zájezdů cestovní kanceláře Čedok se kromě parádních zájezdů do Thajska, na něž jsme upozorňovali v pátek, po delší době objevují také zajímavé ceny zájezdů do Dominikánské republiky. Za slunečními paprsky a průzračnými vodami Karibského moře se můžete vydat i vy – ale pozor, odlet připadá již na zítřejší ráno! Ve vyhlášeném letovisku Punta Cana, ležícím na východním pobřeží ostrova, si užijete celý týden. Těšit se můžete pobyt v 5* hotelu (na výběr máte celkem ze třech možností) a stravování formou all inclusive. Kompletní balíčky alias zájezdy z Prahy do Dominikánské republiky pořídíte od 22 990 Kč.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner  polského národního dopravce LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 20. 3. -> Praha – Punta Cana -> 09:05 – 14:45
  • 27. 3. -> Punta Cana – Praha -> 16:45 – 08:35 (+1)
 • Dostupnost: březen 2023
 • Hotely:
  • 5* Impressive Resort & Spa Punta Cana za 22 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Serenade Punta Cana Beach and Spa Resort za 23 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Be Live Collection Punta Cana za 28 990 Kč (all inclusive)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za odpočinkem do Karibiku

Hledáte tu exotiku z pohlednic, z až kýčovitě přenádherných scenérií, se zlatavými plážemi zdobenými červenými hvězdicemi, s kokosovými palmami naklánějícími se nad tyrkysovou hladinu moře? Punta Cana je krásnější než z pohlednic. Moře šumí a z palem se vám do rukou odevzdává slaďoučké ovoce, příroda je nedotčená, taková, jakou jí Bůh vytvořil. Písek pláží je tak měkoučký a hebký, vnímejte Punta Canu všemi smysly. Nebem poletují barevní papoušci a vzduch voní čerstvě praženou kávou a sametově jemnou čokoládou, chuť je naprosto nepopsatelná. Poznejte ráj na zemi.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikánské republiky

Za účelem cestování do Dominikánské republiky není třeba žádných dokladů bezinfekčnosti. Postačí vám vyplněný formulář. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dominikánské republice“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled zájezdu z Prahy do Dominikánské republiky za 22 990 Kč

Březnové LM zájezdy z Prahy do Dominikánské republiky s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)