(Nejen) březnová Ženeva z Prahy
20.1.2023

(Nejen) březnová Ženeva z Prahy

858

O této nabídce

Navštivte kraj čokolády a sýrů, přesný jako hodinky. Letenky do švýcarského města Ženeva s odletem přímo z Prahy teď zakoupíte v akci jen za 858 Kč! Do Ženevy poletíte na křídlech jedné z našich nejoblíbenějších nízkonákladových aerolinek easyJet a cena letenky zahrnuje přepravu malého příručního zavazadla o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm a neomezené hmotnosti. V nabídce je řada termínů od února do dubna tohoto roku. Co třeba 16. až 22. března?

Podmínky pro cestování

Vstupní podmínky do Švýcarska

Pro cestování do Švýcarska není nutné v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Více informací naleznete na naší stránce Koronavirus ve Švýcarsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Ženevy z Prahy

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Klidná, přírodou obklopená Ženeva

Ženeva je často nazývána hlavním městem míru, a svému jménu dostává. Poklidně si leží na březích křišťálově průzračného jezera, schovaná mezi zasněženými vrcholky Alp. V srdci dlážděného Starého města se mohutně tyčí katedrála St. Pierre a celé centrum je tak maličkaté, že ho v klidu projdete pěšky. Vydejte se ale i za hranice Ženevy, poznávejte přírodní bohatství dechberoucího Švýcarska i nedaleké Francie. Vždyť je to jen kousek na nejvyššího evropského velikána Mont Blanc!

Ubytování v Ženevě

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking nebo AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do Ženevy z Prahy

(Nejen) březnová Ženeva z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)