Březnová Fuerteventura z Prahy – přímé lety
20.1.2022

Březnová Fuerteventura z Prahy – přímé lety

3 038

O této nabídce

Další várku levných letenek na Kanárské ostrovy z Prahy nahrály do svého rezervačního systému aerolinky Eurowings. Vydejte se přímým letem z Prahy na ostrov Fuerteventura za parádní cenu 3 038 Kč. Za inzerovanou částku je dostupný termín na přelomu února a března, ceny dalších březnových termínů oscilují mezi 3 a 4 tisíci Kč. Nejlevnější letenky pořídíte vždy na čtvrtečních rotacích.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy momentálně spadají do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrova Fuerteventura bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Poptávka bohužel momentálně převyšuje nabídku a ceny auťáků tomu odpovídají. Týdenní pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na cca 900 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy na Fuerteventuru za 3 038 Kč

Březnová Fuerteventura z Prahy – přímé lety


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)