Baskicko: z Prahy do Bilbaa po celý listopad
14.7.2023

Baskicko: z Prahy do Bilbaa po celý listopad

od 1 663

O této nabídce

Láká vás severní Španělsko? Tak to vás dnes potěší aerolinka Vueling, která nabízí letenky z Prahy do Bilbaa (BIO) po celý listopad. Cena zpátečních letenek začíná na 1 663 Kč, kdy v Baskicku strávíte týden. Letenky ve čtvrtečních a nedělních rotacích vás vyjdou na 1 782 Kč. Jako příkladový termín uvádíme odlet 5. a návrat 11. listopadu.

S sebou do Španělska si vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Za kabinové zavazadlo si připlatíte 26 € v jednom směru a odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde od 30 € za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Bilbao – architektonické skvosty i nespoutaný Atlantik

Bilbao je půvabné město na samém severu Pyrenejského poloostrova. Leží tam, kde se potkává temperamentní Španělsko se šarmantní Francií a kvetoucí pevnina s rozzuřeným Atlantským oceánem. Město Bilbao snoubí v harmonii staré a moderní, jeho křivolaké uličky plné barev a domů s malými balkónky tu potkávají světoznámý architektonický skvost, Guggenheimovo muzeum se sbírkami umění. Dva břehy řeky Nervión spojuje Bílý most Santiaga Calatravy a vzduchem voní rybina, lahodné jídlo a farmářské trhy. Ochutnejte místní víno, poznejte zdejší vřelé lidi, zamilujte si Bilbao i celé Baskicko.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou zcela bez omezení. Aktuální informace naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Bilbaa za 1 663 Kč
Baskicko: z Prahy do Bilbaa po celý listopad

Bude se hodit

Letiště Bilbao (BIO)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)