Bali z Prahy na příští jaro
23.9.2022

Bali z Prahy na příští jaro

15 996

O této nabídce

Na oblíbený indonéský ostrov Bali můžete vyrazit během příštího jara se Singapore Airlines. Zpáteční letenku z Prahy s přestupem v Mnichově a Singapuru pořídíte za 15 996 Kč, například s odletem 1. května s návratem 15. května Kalendář dostupných termínů >> Termíny jsou dostupné během dubna a května, v ceně je kromě standardního kabinového také 25 kg zavazadlo k odbavení. 

Podmínky pro cestování

Cesta na Bali

Pro vstup do Indonésie je nutné se prokázat potvrzením o očkování vč. tzv. „boosteru“, příp. lze „booster“ nahradit potvrzením o negativním výsledku antigenního testu na COVID-19. Více informací a užitečné odkazy naleznete na naší stránce Koronavirus v Indonésii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Prahy na Bali za 15 996 Kč
Bali z Prahy na příští jaro

 


Bude se hodit

Singapore Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)