Babí léto na slunečné Maltě z Vídně
22.6.2022

Babí léto na slunečné Maltě z Vídně

2 665

O této nabídce

 

Co si takhle prodloužit léto a nachytat poslední bronz v září nebo v říjnu na Maltě? Podzimní letenky z Vídně na Maltu s Air Malta jsou teď v prodeji již od 2 665 Kč. V nabídce je mnoho termínů včetně prodloužených víkendů a státního svátku 28. září. Co třeba termín 28. září až 3. října, na který vám stačí jen tři dny dovolené? V září si ještě užijete příjemné letní teploty okolo 26 °C ideální na koupání, říjen je pak skvělým měsícem pro poznávání kulturních a historických památek a procházky po okolí.

S sebou na palubu letadla si můžete vzít dvě příruční zavazadla. Větší příruční zavazadlo nesmí přesáhnout velikost 55 x 40 x 25 cm a hmotnost 10 kg, menší zavazadlo pak rozměry 40 x 30 x 15 cm a hmotnost 2 kg. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku 40 EUR za směr.

Azurové moře a historie nádherné Malty

Pohlédnout do očí statečným maltézským rytířům v hlavním městě Valletta připomínajícím velkou pevnost, zhltnout dokonale chutnající rybu ve vesnici Marsaxlokk patřící mezi „TOP 5“ nejkrásnějších míst na světě, potopit se 14 metrů pod hladinu k torpédoborci, co spolupotopil německý Bismarck. Malta je tančení v zátoce Anchor Bay, kde tančil i Robin Williams coby Pepek námořník při natáčení slavného muzikálu, a plavání na nedalekém ostrově Gozo v průzračné Modré díře – přírodním bazénu lemovaném skalisky. No, nezažijte to!

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Malty je nutné se prokázat platným očkovacím certifikátem, negativním výsledkem PCR nebo antigenního testu nebo dokladem o prodělání nemoci COVID-19. Funkci těchto certifikátů zastává EU COVID pas. Více informací naleznete na naší stránce Koronavirus na Maltě, kterou pravidelně aktualizujeme. Pro návrat zpět do ČR není potřeba v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky.

Levné letenky na Maltu

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: dvě příruční zavazadla
  • Dostupnost: září – říjen 2022
  • Termíny: v našem kalendáři

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Mrkněte se na nejširší nabídku ubytování ve Vallettě. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pronájem auta a poznávání krajiny po vlastní ose je nejlepší cestou, jak svůj čas na Maltě využít na maximum. Abyste ušetřili, doporučujeme vám rezervovat automobil skrze naší autopůjčovnu.

Náhled levné letenky na Maltu

Babí léto na slunečné Maltě z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Malta

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)