Babí léto na Sicílii: z Bratislavy do Trapani
1.8.2022

Babí léto na Sicílii: z Bratislavy do Trapani

941

O této nabídce

Do oblíbeného městečka Trapani na západě Sicílie se můžete vydat během babího léta! Prodlužte si čas letní pohody a zaleťte si na Sicílii během druhé poloviny září nebo v říjnu. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy do Trapani od 941 Kč. Létá se 2× týdně (vždy ve čtvrtek a neděli).

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního roku je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Pronájem auťáku v Trapani během podzimu ale nevyjde přespříliš draho – počítat můžete s částkami okolo tisícovky za den.

Náhled letenky z Bratislavy do Trapani za 941 Kč

Babí léto na Sicílii: z Bratislavy do Trapani


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)