Babí léto na řeckém ostrově Rhodos – letenky z Prahy
31.8.2023

Babí léto na řeckém ostrově Rhodos – letenky z Prahy

1 913

O této nabídce

Dejte letošnímu létu pomyslnou tečku na řeckém ostrově Rhodos. V rezervačním systému aerolinky Ryanair máte možnost ulovit zlevněné letenky s cílem na tomto ostrově ležícím v Egejském moři nedaleko tureckých břehů za velmi příjemné ceny. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Rhodos (RHO) pořídíte za 1 913 Kč, a to v termínu od 6. do 13. září. V dalších termínech níže vypsaných ulovíte letenky za ceny pohybující se v rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč. Čekají vás samozřejmě přímé lety a vyhřáté vody Egejského moře cílové destinaci (navzdory končícímu létu teplota vody neklesá pod 25°C v září a pod 22°C v říjnu).

Veškeré informace o letišti v Rhodos (RHO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Rhodos bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V závěru léta můžete kalkulovat s týdenní cenou pronájmu kolem 3 500 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 1 913 Kč

Babí léto na řeckém ostrově Rhodos – letenky z Prahy


Bude se hodit

Letiště Rhodos (RHO)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)