Babí léto na Francouzské riviéře: z Vídně do Nice
5.8.2023

Babí léto na Francouzské riviéře: z Vídně do Nice

od 485

O této nabídce

Prodlužte si léto na Francouzské riviéře a vydejte se za příjemnými teplotami z Vídně do Nice na palubě aerolinky Wizz Air. Díky ní ulovíte zpáteční letenky po celé září a říjen od 485 Kč. Za tuto cenu pořídíte například odlet 12. a návrat 17. října. K mání je termínů více než dost i na prodloužené víkendy, neváhejte a vydejte se za průzkumem tohoto malebného kousku Francie.

Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, zakoupení členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence.

Zdarma si s sebou do Francie vezmete jedno příruční zavazadlo o max. rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 797 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 581 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud vyrazíte za hranice Nice, přijde vám vhod půjčené auto. To si snadno zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Půjčení malého, ale naprosto dostačujícího auta vás vyjde od 707 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cesty do Francie jsou zcela volné. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 485 Kč
Babí léto na Francouzské riviéře: z Vídně do Nice

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)