Azorské ostrovy v září: přímé lety z Norimberku do Ponta Delgady
24.8.2023

Azorské ostrovy v září: přímé lety z Norimberku do Ponta Delgady

1 908

O této nabídce

Užijte si závěr léta na Azorách uprostřed Atlantiku. V rezervačním systému aerolinky Ryanair se objevily výrazně zlevněné zpáteční letenky na Azorské ostrovy z Norimberku (NUE), které máte možnost ulovit za ceny začínající na 1 908 Kč (viz příkladový termín od 2. do 9. září). Linka z nedalekého Bavorska na ostrov Sao Miguel je dopravce provozována 1× týdně, a to každou sobotu. Za velmi lákavé ceny pořídíte letenky na přelomu srpna se zářím a poté v jeho první polovině. Pokud máte rádi nádherné přírodní scenérie a aktivní dovolená je váš šálek čaje, tak nad výletem na Azorské ostrovy rozhodně nepřemýšlejte a obratem letenky bookujte. Bude to láska na první pohled.

Veškeré informace o letišti v Ponta Delgadě (PDL), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. Pronájem vozu vás zářijových termínech vyjde na cca 1 200 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Při cestě na Azorské ostrovy již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Potugalsku“.

Náhled letenky z Norimberku do Ponta Delgady za 1 908 Kč

Azorské ostrovy v září: přímé lety z Norimberku do Ponta Delgady


Bude se hodit

Letiště Ponta Delgada (PDL)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)