Azorské ostrovy v létě z Prahy za parádní cenu
1.3.2021

Azorské ostrovy v létě z Prahy za parádní cenu

3 281

O této nabídce

V rezervačním systému německé aerolinky Lufthansa se objevily letenky na Azorské ostrovy za skutečně skvělou cenu. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Sao Miguel za 3 281 Kč jsou dostupné v termínech od června do října letošního roku (vč. termínů o letních prázdninách). Cestou vás v obou směrech čeká jeden rychlý přestup ve Frankfurtu. Za inzerovanou cenu jsou dostupné letenky v nejnižším tarifu „Economy Light“, obsahujícím pouze příruční zavazadlo. Termínovou inspiraci hledejte v našem kalendáři (obsahuje vyšší tarif s odbaveným zavazadlem). Odlety jsou zpravidla možné sobotu a neděli, zatímco návraty pouze v neděli.

Všechny letenky společnosti Lufthansa jsou nyní zbaveny poplatku za změnu letenky. Pokud vám tedy „shoří plány“, je možné letenky zdarma přebookovat  na jiný termín nebo trasu (uhradíte pouze případný rozdíl v ceně).

Azorské ostrovy nezklamou

Vydejte se na zapomenuté ostrovy uprostřed Atlantského oceánu, kde na vysokých kopcích věčně vládne jaro a pod hladinou oceánu zase bůh Poseidón. Marně byste hledali přelidněné pláže a vysoké hotely, raději se ubytujte v jednom z místních penzionů, obujte pohory a pokořte třeba Pico (2351 m. n. m.), nejvyšší horu mezi Portugalskem a New Yorkem. Až budete patřičně nabaženi těch nádherných výhledů, odměňte se plaváním s divokými delfíny nebo pozorováním velryb, s trochou štěstí můžete spatřit i největšího obyvatele naší planety – plejtváka obrovského. A kdo si troufne, může se potápět se žraloky. Ostrovy jsou malinké a každý má své jedinečné kouzlo, proto jich doporučujeme navštívit více – využít můžete trajekt, leteckou dopravu nebo třeba i plavbu plachetnicí.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Azorských ostrovů je vyžadován negativní PCR test (nesmí být starší 72 hodin před odletem). Dalšímu kontrolnímu testu se musíte podrobit přímo na Azorských ostrovech, a to v případě, že zůstanete déle než 7 dní (test proběhne 6. den od prvního testu) či déle než 13 dní (test proběhne 12. den od prvního testu). Tyto testy jsou již hrazeny lokálními autoritami, kterým se musíte v místě tamějšího pobytu přihlásit. Výjimku z povinnosti dokládat negativní testy mají děti mladší 12 let. Aktuální informace o vývoji situace na ostrovech naleznete na této stránce a zde podmínky vstupu na území Azor. Zároveň před cestou (max. 72 hodin) nezapomeňte vyplnit tento zdravotnický formulář.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Azorské ostrovy patří mezi premianty v boji s koronavirem a aktuálně spadají do oranžové kategorie zemí. Jejich pozice se ovšem do termínu vaší cesty může změnit.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: nejlevněji přes web aerolinky anebo snadno náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 8 kg (max. rozměry 55 × 40 × 23 cm)
  • Dostupnost: červen – říjen 2021
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři (tarif s odbaveným zavazadlem)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Sao Miguel se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy do Ponta Delgady za 3 281 Kč

Azorské ostrovy v létě z Prahy za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)