Austrálie: z Budapešti do Sydney (vč. 2 ks odbavených zavazadel)
31.12.2023

Austrálie: z Budapešti do Sydney (vč. 2 ks odbavených zavazadel)

19 196

O této nabídce

Akčních letenek k protinožcům, na druhou stranu zeměkoule, bylo v letošním roce velmi poskromnu. Zakončeme proto letošní kalendářní rok pěkným tipem na letenky do Austrálie. V nabídce čínské letecké společnosti China Eastern Airlines pořídíte zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Sydney (SYD) za velmi pěkné ceny od 19 196 Kč – viz příkladový termín od 11. do 24. února. Základní tarif navíc obsahuje štědrý zavazadlový limit, který vás opravňuje bezplatně přepravit rovnou dva kusy zavazadel (tj. celkový limit odbavených zavazadel á 46 kg).

Cestou vás v obou směrech čeká jeden delší přestup v Šanghaji (PVG), kde ovšem zdarma získáte tranzitní víza a úředníci na migrační kontrole by vám měli umožnit vyrazit na krátký průzkum města. Termíny jsou dostupné po čas druhé poloviny australského léta, od února do dubna, a všechny je přehledně vypsané naleznete v našich kalendářích níže.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie

Cestování do Austrálie je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si s elektronickou autorizací suplující turistická víza. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Austrálii“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti do Sydney za 19 196 Kč

Austrálie: z Budapešti do Sydney (vč. 2 ks odbavených zavazadel)


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)