Austrálie – Sydney z Prahy a návratem do Mnichova
15.1.2020

Austrálie – Sydney z Prahy a návratem do Mnichova

16 490

O této nabídce

Zatímco včera jsme vás informovali o akčních letenkách z dílny prémiové aerolinky Qatar Airways s cílem na Srí Lance a Maledivách, dnes přidáváme další destinaci. Letenky za parádní cenu seženou i Ti, kteří se chystají k protinožcům do Austrálie. Open-jaw letenky na trase Praha – Sydney – Mnichov pořídíte za 16 490 Kč, a to třeba v termínu začínajícího australského léta od 3. do 18. listopadu. O pár stokorun dražší pak budou letenky v březnových termínech (viz naše kalendáře níže). Pokud vám některý z termínů padne do oka, tak určitě dlouho neváhejte, neboť se jedná o skutečně skvělou nabídku. Rychlé přestupy v katarském Dauhá, odbavené zavazadlo s limitem 30 kg a kvalitní servis na palubě – to jsou hlavní a navíc veskrze kladné atributy těchto letenek.

Na obzoru se z ranní mlhy vynořují bílé plachty, ale loď to není. Opera v Sydney hraje hudbou a zároveň je architektonickou perlou vabící k prozkoumání. Tak už na nic nečekejte, sbalte batůžky a leťte si splnit svůj největší cestovatelský sen tam k protinožcům, klokanům a koalám. Voda tam voní slaným vzduchem a dva světy – ten městský a plážový – se v Sydney harmonicky mísí. Projděte se po slavném mostě Harbour Bridge nebo skrze pulzující Darling Harbour. Shlédněte i na ty nejvyšší mrakodrapy z ptačí perspektivy věže Sydney Tower, tenhle zážitek vám zůstane zarytý hluboko do paměti do konce života!

Ubytování

Po příletu do Sydney se ubytujte v tomto tříhvězdovém Royal Exhibiton Hotelu za 1 188 Kč/os./noc, anebo dejte šanci tomuto apartmánu ve čtyřhvězdovém Best Western Plus Hotel Stellar za 1 258 Kč/os./noc. Další nabídka bydla nejen v Sydney, ale i v celé Austrálii na na vás čeká na Bookingu, Hotels či AirBnB.

 

Autopůjčovna

Ať už se rozhodnete vyrazit kamkoliv a na jakkoliv dlouho, stoprocentně si půjčte auto. Je to nejlepší způsob, jak prozkoumávat jednotlivá místa. Fáro si můžete vybrat u nás v autopůjčovně.

Víza

Pro krátkodobé pobyty víza nejsou potřeba, stačí si jen zařídit elektronickou registraci na této stránce. Nepodceňte to a určitě si to vyřiďte alespoň 10 dní předem, z vlastních zkušeností schválení může trvat klidně i týden a bez schválené registrace vás nepustí do letadla.

 

Náhled letenek z Prahy do Sydney a návratem do Mnichova za 16 490 Kč

Austrálie - Sydney z Prahy a návratem do Mnichova

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)