Austrálie – Sydney z Prahy a návratem do Mnichova
15.1.2020

Austrálie – Sydney z Prahy a návratem do Mnichova

16 490

O této nabídce

Zatímco včera jsme vás informovali o akčních letenkách z dílny prémiové aerolinky Qatar Airways s cílem na Srí Lance a Maledivách, dnes přidáváme další destinaci. Letenky za parádní cenu seženou i Ti, kteří se chystají k protinožcům do Austrálie. Open-jaw letenky na trase Praha – Sydney – Mnichov pořídíte za 16 490 Kč, a to třeba v termínu začínajícího australského léta od 3. do 18. listopadu. O pár stokorun dražší pak budou letenky v březnových termínech (viz naše kalendáře níže). Pokud vám některý z termínů padne do oka, tak určitě dlouho neváhejte, neboť se jedná o skutečně skvělou nabídku. Rychlé přestupy v katarském Dauhá, odbavené zavazadlo s limitem 30 kg a kvalitní servis na palubě – to jsou hlavní a navíc veskrze kladné atributy těchto letenek.

Na obzoru se z ranní mlhy vynořují bílé plachty, ale loď to není. Opera v Sydney hraje hudbou a zároveň je architektonickou perlou vabící k prozkoumání. Tak už na nic nečekejte, sbalte batůžky a leťte si splnit svůj největší cestovatelský sen tam k protinožcům, klokanům a koalám. Voda tam voní slaným vzduchem a dva světy – ten městský a plážový – se v Sydney harmonicky mísí. Projděte se po slavném mostě Harbour Bridge nebo skrze pulzující Darling Harbour. Shlédněte i na ty nejvyšší mrakodrapy z ptačí perspektivy věže Sydney Tower, tenhle zážitek vám zůstane zarytý hluboko do paměti do konce života!

Ubytování

Po příletu do Sydney se ubytujte v tomto tříhvězdovém Royal Exhibiton Hotelu za 1 188 Kč/os./noc, anebo dejte šanci tomuto apartmánu ve čtyřhvězdovém Best Western Plus Hotel Stellar za 1 258 Kč/os./noc. Další nabídka bydla nejen v Sydney, ale i v celé Austrálii na na vás čeká na Bookingu, Hotels či AirBnB.

 

Autopůjčovna

Ať už se rozhodnete vyrazit kamkoliv a na jakkoliv dlouho, stoprocentně si půjčte auto. Je to nejlepší způsob, jak prozkoumávat jednotlivá místa. Fáro si můžete vybrat u nás v autopůjčovně.

Víza

Pro krátkodobé pobyty víza nejsou potřeba, stačí si jen zařídit elektronickou registraci na této stránce. Nepodceňte to a určitě si to vyřiďte alespoň 10 dní předem, z vlastních zkušeností schválení může trvat klidně i týden a bez schválené registrace vás nepustí do letadla.

 

Náhled letenek z Prahy do Sydney a návratem do Mnichova za 16 490 Kč

Austrálie - Sydney z Prahy a návratem do Mnichova

 


Bude se hodit

Mnichov (MUC)

Praha (PRG)

Qatar Airways

guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Janka

Díííky, v září letíme, splnění životního snu….a věřím, že už se bude zelenat….

Hana

Uff, možná by bylo na místě trochu upravit doprovodný text vzhledem k aktuálnímu dění v Austrálii? Jinak fráze jako „Nezaměnitelná vůně dálek linoucí se od protinožců“ nebo „lesy, při pohledu na něž se tají dech“ působí jako dost krutá ironie…

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)