Maledivy z Prahy na palubě Qatarců
14.1.2020

Maledivy z Prahy na palubě Qatarců

13 945

O této nabídce

Již jsme vás dnes upozorňovali na atraktivní letenky z Prahy na Srí Lanku. Nicméně další parádní destinací z aktuálně platné promo akce prémiové aerolinky Qatar Airways jsou Maledivy. Zpáteční letenky z Prahy na Maledivy, do města Malé, pořídíte za 13 945 Kč, a to třeba v termínu od 20. listopadu do 4. prosince. Mnoho dalších termínů po čas prakticky celého kalendářního roku 2020 pak naleznete v našich kalendářích níže. Jestliže si chcete dopřát luxusní dovolenou, pak je kombinace Malediv a cesty s Qatar Airways skutečně tím pravým ořechovým. Bonusem pak budou svižné přestupy v Dauhá a velké odbavené zavazadlo v ceně.

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Ubytování

Vyberte za jeden z dílčích cílů na Maledivách ostrov Dhiffushi a nalezněte základnu v tomto pěkném tříhvězdovém Araamu Holidays & Spa za 1 010 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně zamiřte na ostrov Maafushi do tamějšího hotelu Sunrise Beach za 922 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Širokou nabídku dalšího bydla kdekoliv na Maledivách naleznete na osvědčeném Bookingu či Hotels.

Náhled letenky z Prahy na Maledivy s Qatar Airways za 13 945 Kč

Maledivy z Prahy na palubě Qatarců

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)