Z Prahy na Srí Lanku s luxusními Qatar Airways
14.1.2020

Z Prahy na Srí Lanku s luxusními Qatar Airways

13 182

O této nabídce

Se zajímavou promo akcí se vytasila nejlepší aerolinka roku 2019 (dle hodnocení Skytrax), Qatar Airways. Využijte akční nabídky a vydejte se třeba do jedné z dlouhodobě nejoblíbenějších turistických destinací v Asii, a to na Srí Lanku. Zpáteční letenky z Prahy na Srí Lanku pořídíte za 13 182 Kč. Nejlevněji pak přímo na webu samotné aerolinky, kde aplikujete slevový kód: „24HOURS“. Termíny jsou dostupné v různé míře četnosti během téměř celého kalendářního roku 2020 (jejich přehled uvidíte v našich kalendářích). Tarif však limituje výběr letů vždy jen od úterý do pátku. Na své si přijdou jak ti, kteří preferují rychlé lety, tak  i jedinci, kteří by rádi prozkoumali katarskou metropoli Dauhá (vzhledem k možnosti výběru letů s delší zastávkou v Kataru). Dalším bonusem je zapsané zavazadlo o hmotnosti až 30 kg.

Do batohu sbalte hrnek, pár kaček, plavky, klobouk, připravte se, že samota vás na Srí Lance tížit nebude a vyrazte! Ochutnat slavný Cejlonský čaj, prodrbat choboty místním kolosům. S davy nadšenců se vydrápat na Adamovu horu – mrknout na jeho stopu a dotknout se nebe! Na pláži Mirissa složit znavené tělo pod palmu a přidat se k 1 % lidí na zeměkouli, kteří kdy spatřili velrybu. Tuktukem nebo vlakem projíždět úchvatnou divočinou! V národním parku Yala zahlédnout plaché levharty. A cestou zpět si do zaprášeného, Srí Lankou vonícího, báglu vhodit alespoň jednoho malého Buddhu na památku a taky pro štěstí!

Ubytování

Na Srí Lance je obecně pro našince velmi lacino. Širokou nabídku ubytovacích kapacit hledejte tradičně na Bookingu či Agodě.  Přímo v hlavním městě, Colombu, vám můžeme jakožto první střechu nad hlavou po příletu doporučit tento tříhvězdový CityRest Fort hotel za 574 Kč/os./noc.

Víza

Více o vízech na Srí Lanku se dočtete v našem článku. Minulý týden bylo prodlouženo udělování bezplatných víz až do konce dubna 2020. Pokud se do termínu vejdete, ušetříte 35 USD.

 

Náhled letenky z Prahy do Colomba s Qatar Airways za 13 182 Kč

Z Prahy na Srí Lanku s luxusními Qatar Airways

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)