Austrálie i Nový Zéland z Vídně s China Airlines
12.12.2022

Austrálie i Nový Zéland z Vídně s China Airlines

23 257

O této nabídce

Akční letenky na Nový Zéland a do Austrálie (s výjimkou ultra lowcost tipu v podobě Scootu)  jsme tu neměli více než dva roky! Důvod je prozaický, jedná se totiž o silně nedostatkové zboží. O to více zajímavá se jeví každá nabídka letenek pohybující se kolem 20 tisíc Kč. A právě s takovou nyní přichází tchajwanská letecká společnost China Airlines. Odlety jsou alokovány do Vídně a jako cílová destinace se nabízí australská města Melbourne a Sydney (zpáteční letenky za 23 tisíc) nebo Auckland na Novém Zélandu (zpátečka za 26 tisíc).

Ve všech případech vás čeká jeden přestup na Tchaj-wanu během cesty k protinožcům i v rámci zpátečního routingu. Jedná se poměrně dlouhý celodenní stopover, nicméně bez nutnosti nocování. Díky tomu získáte možnost porozhlédnout se po moderním metropoli jakou je Tchaj-pej a příjemně si mezi dlouhými lety odpočinete! Termíny jsou dostupné od února do června příštího roku a přehledně sesumírované na vás tradičně čekají v našich kalendářích níže.

Podmínky pro cestování

Cesta k protinožcům

Cestování do Austrálie i na Nový Zéland je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si s elektronickou autorizací suplující turistická víza. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našich průvodcích: „Koronavirus v Austrálii“ a „Koronavirus na Novém Zélandu“.

Za účelem stopoveru na Tchaj-wanu také není třeba řešit žádnou extra byrokracii – viz náš průvodce „Koronavirus na Tchaj-wanu“

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Melbourne za 23 257 Kč

Austrálie i Nový Zéland z Vídně s China Airlines


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)