Austrálie: do Melbourne z Budapešti se 2 odbavenými bágly
8.4.2024

Austrálie: do Melbourne z Budapešti se 2 odbavenými bágly

17 666

O této nabídce

Stále vám na vašem cestovatelském bucket listu visí návštěva Austrálie? Odškrtněte si ji a splňte si návštěvu u protinožců díky nabídce společnosti China Eastern Airlines. Ta ve spolupráci se Shanghai Airlines má pro cestovatele nachystané zpáteční letenky do Melbourne z Budapešti s jedním přestupem v Šanghaji. Ulovíte je za 17 666 Kč, kdy v ceně máte i přepravu hned dvou odbavených zavazadel do 23 kg. A termíny? Ty jsou dostupné v dubnu a květnu letošního roku, například od 21. dubna do 7. května, kdy využijete i dva státní svátky.

Jak se dostat do Budapešti? Všechny potřebné informace, včetně parkování, najdete v našem průvodci.

Jak jsme již zmínili, příjemnou zprávou je přeprava dvou odbavených zavazadel do 23 kg zdarma. Na palubu čínské aerolinky si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů se můžete těšit na občerstvení a nabídku nápojů.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Na návštěvu k protinožcům

Melbourne možná nemá tak světoznámou siluetu jako Sydney, ani jeho chodníky nejsou vyhřáté jako ty v Brisbane, přesto ale opakovaně vyhrává soutěž o nejlepší město na žití a jeho architektura, kultura, jedinečná atmosféra i nádherná příroda určitě stojí za navštívení. Nenechte si ujít melbournský street art ani překrásné vlakové nádraží stavěné ve stylu art noveau, toulejte se pod palmami Svaté Kildy a kochejte se malebností jejího přístavu. Zajeďte na Phillip Island při západu slunce, nejen že je odtamtud krásný pohled na červenající se oblohu, ale především se tam po plážích promenádují roztomilí tučňáci vracející se ze svého dne na moři.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie a přestup v Číně

Před cestou do Austrálie musíte mít platné eVisitor vízum. Další dokumenty nejsou potřeba. Více se dočtete v našem průvodci.

Pokud se při přestupu v Číně budete chtít podívat i mimo letiště, máte nárok na tranzitní vízum zdarma. Více informací o podmínkách vstupu najdete na naší stránce.

Náhled letenky z Budapešti do Melbourne za 17 666 Kč

Austrálie: do Melbourne z Budapešti se 2 odbavenými bágly


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)