Arménie: z Vídně do Jerevanu na spoustu termínů
12.10.2023

Arménie: z Vídně do Jerevanu na spoustu termínů

981

O této nabídce

Ačkoliv aerolinka Wizz Air ukončila přímé spojení z Prahy do Arménie, linka z Vídně do arménského hlavního města Jerevanu stále trvá. A nyní na ní ulovíte akční letenky za skvělou cenu, a to 981 Kč! Termínů je k mání více než dost od letošního listopadu do února příštího roku, na týden, pár dní nebo jen prodloužený víkend. Využijte třeba státní svátek a vyjdete se do Arménie od 14. do 18. listopadu.

Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo létáte-li s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství, jelikož se vám vyplatí už při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o max. rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 126 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 907 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za kavkazskými vrcholky

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Cesty do Arménie jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Arménii“.

Náhled letenky z Vídně do Jerevanu za 981 Kč
Arménie: z Vídně do Jerevanu na spoustu termínů


Bude se hodit

Letiště Jerevan (EVN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)