Arménie: listopadové letenky z Vídně do Jerevanu
27.9.2021

Arménie: listopadové letenky z Vídně do Jerevanu

549

O této nabídce

V rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air ulovíte levné letenky také do trochu netradiční turistické destinace – Arménie. Zpáteční letenky z Vídně do Jerevanu jsou dostupné za „pouhých“ 549 Kč. Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny pak pořídíte letenky prakticky na jakýkoliv termín během listopadu. Trasa z Vídně do Jerevanu bude v listopadu obsluhována 2× týdně (ve čtvrtek a neděli). Do Arménie si tak můžete zaletět jen na prodloužený víkend, který vám vystačí k důkladnému prozkoumání Jerevanu a jeho blízkého okolí, anebo na celý týden, během něhož projedete celou zemi.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit (cca 200 Kč/směr) anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Před cestou do Arménie není třeba vyplňovat žádné formuláře. Měli byste ale disponovat dokladem o bezinfekčnosti v podobě negativního PCR testu (ne staršího 72 hodin) nebo dokladu o očkování (min. 2 týdny do poslední dávky). Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Jerevanu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Arménie, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

Zaleťte si do Arménie

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete celý pobyt strávit pouze v Jerevanu, pak vám rozhodně doporučujeme půjčení vlastního auťáku (bez něho je cestování po Arménie časově velmi náročné). Vyberte si ze široké nabídky vozů v naší autopůjčovně. V příkladovém termínu vás týdenní pronájem vozu vyjde na cca 3,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně do Jerevanu za 549 Kč

Arménie: listopadové letenky z Vídně do Jerevanu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)