Albánie: Tirana z Vídně během září a října
28.7.2021

Albánie: Tirana z Vídně během září a října

719

O této nabídce

Po hodně dlouhé době se v rezervačním systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air objevily také levné letenky do Albánie. Bohužel se již nejedná o linku z Prahy do Tirany, jejíž provoz byl po pouhém jednom roce ukončen, nýbrž do albánského hlavního města poletíte z Vídně. Zpáteční letenky z Vídně do Albánie ulovíte za mrzké ceny na nespočet termínů během září a října, přičemž ceny těch nejlevnějších letenek z Vídně do Tirany vyjdou na 719 Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cestování do Albánie je zcela volné. Žádné povinné testy, doklady o očkování nebo prodělání nemoci či vyplněné formuláře. Více informací se dočtete na stránkách Velvyslanectví ČR v Tiraně.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Albánie je momentálně zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte:  přímo přes stránky společnosti Wizz Air nebo přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 13. 9. za 770 Kč (bez WDC za 1 284 Kč)
  • 10. – 17. 9. za 719 Kč (bez WDC za 1 233 Kč)
  • 17. – 20. 9. za 848 Kč (bez WDC za 1 105 Kč)
  • 1. – 8. 10. za 899 Kč (bez WDC za 1 413 Kč)
  • 22. – 29. 10. za 771 Kč (bez WDC za 1 284 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Tiraně nebo kdekoliv v Albánii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Za zvážení určitě stojí také půjčení auťáku. Díky němu získáte maximální flexibilitu a poznávání krás Albánie bude daleko jednodušší. Podívejte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Např. v tom příkladovém vyjde týdenní pronájem na 3 tisícovky.

Náhled letenky z Vídně do Tirany za 719 Kč

Albánie: Tirana z Vídně během září a října


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)