Albánie: podzimní Tirana na prodloužený víkend z Vídně
16.10.2022

Albánie: podzimní Tirana na prodloužený víkend z Vídně

737

O této nabídce

Zpestřit podzimní měsíce si můžete výletem na prodloužený víkend na Balkán, konkrétně do Albánie. Vydejte se do tamějšího hlavního města, do Tirany, díky levným letenkám od maďarské aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně do Tirany ulovíte v rezervačním systému letecké společnosti za hezkou cenu 737 Kč (tradičně platí pro členy WDC – ostatní cestovatelé za letenky zaplatí 1 229 Kč). Odlet z Rakouska je plánován na páteční odpoledne a návrat tamtéž v pondělních odpoledních hodinách.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě další cesty s tímto dopravcem a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Cestování do Albánie je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Tirany

Pro svou šeď a socialistickou fasádu je Tirana velmi často opomíjenou zastávkou cestovatelů Balkánem. Díky tomu je ale také stále autentická, opravdová a kulturně obohacující – dejte jí šanci a uvidíte, že umí fascinovat. Toulejte se mezi památkami, prozkoumejte muzea a galerie nebo si vychutnejte umění pod širým nebem v podobě graffiti, drzého street artu a křiklavě pomalovaných budov. Usrkávejte poctivou tureckou kávu a život si oslaďte tradičním ašure nebo slaďonkou baklavou v jedné z mnoha místních kaváren a u toho pozorujte dění na ulici. Navštivte ikonické Skanderbegovo náměstí na kterém najdete i národní knihovnu, budovu opery a majestátní mešitu Et’hem Bej. Tiranu neopouštějte, dokud nenasajete atmosféru tržiště Pazari Ri a nezapomeňte si tam koupit na památku nějaký suvenýr.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Tirany za 737 Kč

Albánie: podzimní Tirana na prodloužený víkend z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)