Akční letenky z Budapešti do Austrálie a na Nový Zéland (i open-jaw)
27.1.2024

Akční letenky z Budapešti do Austrálie a na Nový Zéland (i open-jaw)

od 17 480

O této nabídce

Pozor, pozor! Pokud máte spadeno na akční letenky k protinožcům, tak si nenechte ujít nabídku aerolinky China Eastern Airlines. Díky ní je pořídíte s odletem z Budapešti do Austrálie a i na Nový Zéland za skvělou cenu. Nejlevněji vycházejí super open-jaw letenky: přílet do Melbourne a odlet z Aucklandu je k mání za 17 480 Kč, přílet do Sydney a odlet z Nového Zélandu ulovíte za 17 655 Kč. Pouze australské open-jaw s příletem do Sydney a odletem z Melbourne koupíte za 18 419 Kč. Klasické letenky do Aucklandu na pořídíte za 18 790 Kč, do australského Melbourne za 19 060 Kč a do proslulého Sydney za 19 282 Kč. Všechny kalendáře najedete přehledně v naší tabulce. Příjemným benefitem je pouze jeden přestup v Šanghaji (PVG), který využijte k jednodenní návštěvě města. A termíny? Těch je k mání více než dost od konce února do května, i přes Velikonoce a květnové státní svátky. Co třeba velikonoční návštěva Austrálie i Nového Zélandu v termínu od 20. 3. do 14. 4.?

Další užitečné informace

Pokud půjdete cestou open-jaw letenek, všechny přískoky mezi destinacemi najdete v našem vyhledávači.

Veškeré informace o nejlepším spojení z ČR do Budapešti a další vychytávky o letišti najdete v našem super průvodci. Pokud do hlavního města Maďarska zamíříte vlastním autem, vhod přijde také náš průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Čínská aerolinka nabízí přepravu hned dvou odbavených zavazadel po 23 kg za kus. Na palubu si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 a osobní věc (kabelku nebo malý batoh). Během letů dostanete občerstvení i nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Na návštěvu k protinožcům

Shrnout důvody proč navštívit Austrálii jen v pár větách snad ani není možné. Austrálie je prostě srdcovka, jiný svět a přesto kulturou tomu našemu tak podobná. Její zlatavé pobřeží je lemováno vysokánskými mrakodrapy i písky nekonečných pláží, pod vodou kopírované pestrými barvami Velkého bariérového útesu. Oceán je obývaný delfíny i majestátními velrybami. Drsný příboj vábí k surfování, husté džungle k poznávání a krása přírodních scenérií vás nenechá spát. V korunách stromů se schovávají roztomilé koaly a červenými pouštěmi skákají klokani. Staňte v úžasu před posvátným kamenem Uluru, ctěte ale prosím víru aboridžinců a nevystupujte na něj.

Krajina Pána prstenů se rozprostírá na mnoha spících vulkánech, je tak nádherná, půvabná a působivá, až to bere dech. S pokorou se vydejte za uměleckými díly Matky přírody, za zelenými kopci a nekončícími plážemi omývanými tyrkysovým oceánem, za písečnými dunami Te Paki a za magickým pánem lesa Tane Mahuta, posvátným stromem. Poctěte svou návštěvou smaragdovou barvu jezírek zdobící krajinu vysoko v horách, při pohledu na oranžový prstenec nořící se z mlhy na Waiotapu neuvěříte vlastnímu zraku. Tohle a ještě mnohem víc najdete na Severním ostrově Nového Zélandu, překrásné zemi u protinožců.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vyrazte na pořádný roadtrip ať už po Austrálii, Novém Zélandu či obou zemích. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde si ji pronajmete od 698 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie, na Nový Zéland a přestup v Číně

Před odletem do Austrálie si nezapomeňte vyřídit turistické eVisitor vízum. Pro vstup na Nový Zéland potřebujete turistickou registraci NZeTA. Očkování ani negativní test nepotřebujete ani do jedné ze zemí. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus v Austrálii“ a „Koronavirus na Novém Zélandu“.

Při tranzitu v Šanghaji dostanete tranzitní vízum zdarma a to i v případě, že se vydáte do města. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled open-jaw letenky z Budapešti do Melbourne a návratem z Aucklandu za 17 480 Kč
Akční letenky z Budapešti do Austrálie a na Nový Zéland (i open-jaw)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)