Akční letenky na Maltu: Podzimní Valletta z Vídně
22.9.2022

Akční letenky na Maltu: Podzimní Valletta z Vídně

1 075

O této nabídce

Ještě ani nezačal podzim a už na vás dopadá podzimní deprese? Utečte před mrazy a plískanicí na slunnou Maltu – za památkami, přírodou a příjemným podnebím. S nákupem letenek neotálejte – Ryanair nyní nabízí akční letenky na Maltu z Vídně již od 1 075 Kč! V nabídce jsou termíny od října až do prosince, a to na prodloužené víkendy i delší pobyty. V ceně letenky je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla s limitem 40 × 25 × 20 cm a neomezenou hmotností. Přeprava většího příručního zavazadla podléhá poplatku od 6 EUR, se kterým zároveň získáváte i prioritní nástup na palubu letadla, přeprava odbaveného zavazadla pak podléhá poplatku od 10 EUR, dle hmotnosti zavazadla a vybraného letu.

Nádherná podzimní Malta

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě. A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě! Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

Podmínky pro cestování

Cestování na Maltu

Pro vstup na Maltu není v souvislosti s epidemií COVID-19 nutné splňovat žádné podmínky. Další detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus na Maltě.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Maltu

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna na Maltě

Poznejte přírodní, kulturní a historické poklady Malty po vlastní ose – s pohodlím a flexibilitou pronájmu automobilu. Na nejnižší ceny půjčovného dosáhnete v naší autopůjčovně.

Náhled akční letenky na Maltu z Vídně

Akční letenky na Maltu: Podzimní Valletta z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)