Akční letenky do Tuniska: z Mnichova do Tunisu
20.4.2022

Akční letenky do Tuniska: z Mnichova do Tunisu

3 443

O této nabídce

Tunisko má mnoho cestovatelů spojeno výhradně s dovolenou od cestovní kanceláře strávenou výhradně v hotelovém resortu. A pravdou je, že výhodné samostatné letenky do této severoafrické země jsou spíše raritou než pravidelnou záležitostí. O to více lákavá je aktuální nabídka španělské aerolinky Air Europa, v jejímž rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Mnichova do hlavního města, Tunisu, za 3 443 Kč! Vyrazte díky nim poznávat Tunisko na vlastní pěst!

Letenky v základním tarifu „Economy Lite“ obsahují pouze standardní příruční zavazadlo (s ním ale výlet do Tuniska bez problémů zvládnete). Routing pak zahrnuje jeden přestup v Madridu v rámci obou směrů. Vždy si lze vybrat ze svižných přestupů, které dobu strávenou v Madridu minimalizují, či naopak z téměř celodenních stopoverů (bez nutnosti nocovat), které vám naopak umožní vyrazit na otočku do španělské metropole. Za akční ceny jsou dostupné termíny během září a října. Odlety vycházejí na čtvrtek a návrat buď na pondělí nebo pátek – vyrazit do Tuniska tedy lze jak na prodloužený víkend, tak i celý týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tuniska

Před cestou do Tuniska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tunisku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Air Europa
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla á 10 kg
 • Dostupnost: září & říjen 2022
 • Příkladové termíny:
  • 8. – 16. 9.
  • 15. – 23. 9.
  • 29. 9. – 3. 10.
  • 13. – 21. 10.
  • 20. – 28. 10.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Tunisu za 3 443 Kč

Akční letenky do Tuniska: z Mnichova do Tunisu


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air Europa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)