Akční letenky do Tuniska: z KTW/KRK/WRO nebo Prahy
29.4.2023

Akční letenky do Tuniska: z KTW/KRK/WRO nebo Prahy

od 2 949

O této nabídce

V nabídce německé aerolinky Lufthansa ulovíte za velmi zajímavé ceny letenky do Tuniska! Zpáteční letenky do hlavního města této severoafrické země, Tunisu, pořídíte při odletech z nedalekých polských letišť (Katovice, Krakov nebo Vratislav) od 2 949 Kč. V případě preferenci letů z Prahy vás vyjdou na taktéž sympatickou cenu 4 991 Kč.

Další skvělou zprávou je bohatý výběr termínů. Do Tuniska si můžete za akční ceny zaletět v červnu a poté prakticky kdykoliv od září letošního roku až do března toho nadcházejícího. Níže jsme pro vás připravili výběr zajímavých termínů, kdy lze k výletu využít i podzimní státní svátky a ušetřit dny dovolené. Cestu do Tunisu lze naplánovat také na přelomu prosince a ledna, kdy na území starověkého Kartága oslavíte příchod nového roku.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tuniska

Cestování do Tuniska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tunisku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katovic do Tunisu za 2 949 Kč

Akční letenky do Tuniska: z KTW/KRK/WRO nebo Prahy

Náhled letenky z Prahy do Tunisu za 4 991 Kč

Akční letenky do Tuniska: z KTW/KRK/WRO nebo Prahy


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vratislav (WRO)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)