Afrika pro dobrodruhy: z Německa do Toga
15.5.2023

Afrika pro dobrodruhy: z Německa do Toga

13 053

O této nabídce

Při květnovém pondělku vám přinášíme také jednu exotickou destinaci v Africe. Aerolinka Brussels Airlines nabízí zpáteční letenky z Německa do Toga, které se nachází na pobřeží Guinejského zálivu. Letenky z Berlína ulovíte za 13 053 Kč a z Mnichova za 13 674 Kč. Termíny jsou dostupné od září do listopadu letošního roku, na průzkum Afriky vyrazte například od 13. do 20. listopadu. Cílovou destinací v Togu pro vás bude hlavní město Lomé a po cestě vás čeká jeden přestup v Bruselu (BRU).

Do podpalubí Brussels Airlines pošlete jedno odbavené zavazadlo do 23 kg, na palubu si poté vezměte příručák o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a jednu osobní věc. Během letů bude podáváno teplé občerstvení a k mání bude široká nabídka nápojů.

Podmínky pro cestování

Cesty do Toga

Pokud nejste očkovaní na COVID-19, musíte se při vstupu do Toga prokázat negativním testem ne starším 5 dnů před příjezdem. Očkovaní cestovatelé negativní test mít nemusí. Dále všichni cestovatelé musí vyplnit příjezdový formulář a nezapomeňte také na vízum. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Togu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Toga za 13 053 Kč
Afrika pro dobrodruhy: z Německa do Toga

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Letiště Mnichov (MUC)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)