3v1: Estonsko + Lotyšsko + Litva v jednom tripu z Vídně
26.6.2020

3v1: Estonsko + Lotyšsko + Litva v jednom tripu z Vídně

1 235

O této nabídce

Navštivte o letních prázdninách místo klasických přímořských dovolenkových destinací pobaltské státy. Díky akčním letenkám z Vídně můžete poznat Estonsko, Lotyšsko a Litvu v jednom megavýletu již za 1 285 Kč.

Jak tento trip podniknout?

V první řadě musíte pořídit letenku na sever. Je jen na vás, jaké zvolíte směrování výletu. Zda-li severské státy projedete zdola nahoru nebo opačně. Pro náš příklad jsme zvolili trasování letů z Vídně do Vilniusu a poté zpět z Tallinu do Vídně. Tyto letenky ulovíte na webu aerolinky Ryanair již za 508 Kč. Při opačném směrování vyjdou levněji letenky do Tallinu s aerolinky Wizz Air. Cestu z Vilniusu do Rigy a z Rigy do Tallinu zakupte u autobusového dopravce Ecolines. Za obě jízdenky zaplatíte 777 Kč. Pokud jste student a vlastníte kartu ISIC, vyjde vás jízdenka ještě levněji. Jak dlouhý zvolíte čas na prohlídku měst je čistě na vás, autobusy do vaší další destinace jezdí dokonce několikrát denně. Pokud sečteme všechny výdaje za letenky a jízdenky, dostaneme se na částku pouhých 1 285 Kč.

Je libo Estonsko?

Už jste byli v Estonsku? Je tak nádherné! Tallin je přehlídkou impozantní architektury a skvostných kostelů, procházejte se křivolakými uličkami, sedněte si do některé z útulných vináren na skleničku. Zažijte atmosféru města Tartu, odpočiňte si na pláži v okolí Pärnu. Udělejte si výlet do estonské přírody, národní parky Lahemaa, Korvemaa, Soomaa a Vilsandi jsou němohrou lesů, mokřadů a fotogenického pobřeží. Vzduch je tady neskutečně čistý a po krajině jsou rozesety historické větrné mlýny, štíhlé majáky a miniaturní vesničky. Estonsko je top destinací!

 • Rezervujte: letenky přes web aerolinek Ryanair a Wizz Air, jízdenky přes dopravce Ecolines
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec 2020
 • Termíny:
  • Vídeň -> Vilnius – Tallin -> Vídeň 
   • 10. červenec – 18. červenec za 508 Kč
   • 13. červenec – 25. červenec za 508 Kč
  • Vídeň -> Tallin (Wizz Air) – Vilnius -> Vídeň
   • 4. červenec – 10. červenec za 508 Kč (776 Kč bez WDC)
   • 14.. červenec – 20. červenec za 508 Kč (776 Kč bez WDC)
   • 16. červenec – 24. červenec za 575 Kč (843 Kč bez WDC)

Ubytování

Ať už vás cesty po pobaltských státech zavedou kamkoliv, nejširší nabídku ubytovaní naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud chcete pro přesun využít místo hromadné dopravy služeb vlastního auta nebo navštívit i odlehlejší místa, kam se hromadnou dopravou nedostanete, mrkněte k nám do autopůjčovny. Právě tam totiž najdete nabídku těch nejlepších dostupných aut.

Náhled letenek z Vídně do Vilniusu a z Tallinu do Vídně za 508 Kč

3v1: Estonsko + Lotyšsko + Litva v jednom tripu z Vídně

Náhled jízdenek z Vilinusu do Rigy a z Rigy do Tallinu za 777 Kč

3v1: Estonsko + Lotyšsko + Litva v jednom tripu z Vídně

3v1: Estonsko + Lotyšsko + Litva v jednom tripu z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)