3 letenky z Prahy do Jihoafrické republiky s Emirates na fixní termín
18.10.2023

3 letenky z Prahy do Jihoafrické republiky s Emirates na fixní termín

10 500

O této nabídce

Update 19. 10. 19:09, vyprodáno. Do JARu míří za super cenu Daniel, Pavel a Monika.

Dnes přicházíme s poněkud netradiční nabídkou, kterou jsou 3 letenky z Prahy do Jihoafrické republiky, konkrétně do Kapského města a návratem z Johannesburgu. Nabízíme 3 volná místa v jedné skupinové letence na palubě prémiové aerolinky Emirates, které pořídíte za 10 500 Kč za osobu – cena této letenky je momentálně 31 678 Kč. Je možné zakoupit jednu, dvě nebo všechny tři letenky. Datum odletu a příletu je fixní a připadá na termín od 31. října do 12. listopadu 2023. Po cestě vás čeká jeden přestup v Dubaji (DXB).

Pro rezervaci nám stačí napsat email s poptávkou na [email protected], kdy vám poté pošleme zálohovou fakturu a po jejím uhrazení vám pošleme vystavené letenky.

V ceně letenky máte 2 kusy odbavených zavazadel do 23 kilo, příruční zavazadlo a osobní věc. Na palubě se můžete těšit na skvělé jídlo a širokou nabídku nápojů.

  • Rezervujte: na emailu [email protected]
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel, příruční zavazadlo, osobní věc
  • Termíny:
    • 31. 10. – 12. 11. 2023 (fixní bez možnosti změny)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nejen na safari do JAR

Zhluboka se nadechněte a nechte se omámit krásami černého kontinentu. Vydejte se do Krugerova národního parku, ryzí africké divočiny, a pozorujte pasoucí se zebry, hrdé žirafy i mohutné slony. Tohle není žádná zoo, žádné klece, jen opravdová, dechberoucí příroda. Lvi i se svou zlatavou hřívou mají v oblibě opalování na vyhřáté silnici a levharty zas můžete pozorovat schované v korunách stromů. Poznejte křovácké Lesotho, zamiřte na jih na sluncem políbené pláže Durbanu nebo za dobrodružstvím do kaňonu Oribi Gorge. Projeďte jeho divoké vody na raftu nebo do něj rovnou skočte po hlavě, jištěni jednou z největších houpaček světa.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a projeďte krásy JAR po vlastní ose. Pro rezervaci se mrkněte do naší autopůjčovny, kde si perfektní káru půjčíte již od 4 158 Kč na 12 dní.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jihoafrické republiky

Cesty do JAR jsou již zcela bez omezení. Nepotřebujete očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v JAR“.

Náhled letenky z Prahy do Jihoafrické republiky
3 letenky z Prahy do Jihoafrické republiky s Emirates na fixní termín


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Emirates

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)