2v1: Z Prahy do Ria de Janeira se stopem v Lisabonu
13.5.2020

2v1: Z Prahy do Ria de Janeira se stopem v Lisabonu

12 679

O této nabídce

Objevte jihoamerický kontinent. Díky akci portugalské aerolinky TAP Portugal nyní pořídíte zpáteční letenku z Prahy do Ria de Janeira již za 12 679 Kč. Letenky jsou dostupné od října do března, kdy v tamějším podnebném pásu panují velmi příjemné teploty. V ceně letenky se nachází jen klasické příruční zavazadlo, což vzhledem k tamějším letním teplotám bohatě stačí. Pokud se však bez kufru neobejdete, můžete si jej přikoupit za 2 600 Kč/směr.

Cestou z Prahy do Brazílie vás čeká jednodenní stop v romantickém Lisabonu. Pokud byste ale chtěli v Lisabonu strávit více času, vyberte si data v našem kalendáři a následně si svůj vlastní itinerář poskládejte skrze záložku „Kombinace“ v našem vyhledávači. Vaše zastávka v Lisabonu může trvat až 120 hodin od času příletu z Prahy.

Proč do Ria?

Brazilské Rio de Janeiro je město tří tváří. Tak vzhůru do jeho víru! První tváří jsou vysokánské mrakodrapy a barvami a životem pulzující centrum, čtvrť Lapa se svým street artem a pestrými mozaikami vám zatočí hlavu. Muzeum současného umění Niterói vypadá jak z jiného světa, na celé město hledící Kristus Spasitel si žádá respektu. Druhou tvář Ria tvoří chudinské favely, místa ponurá, nebezpečná, přesto jsou nedílnou součástí Brazílie. Třetí tváří města je nespoutaná příroda, oblast Tijuca je lehce přístupná z Ria de Janeira. Ozývá se jí burácení vodopádů a mezi stromy poletují barevná křídla ptáků, tak už na nic nečekejte a poletujte s nimi.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 10 kg (55 x 40 x 20 cm)
  • Dostupnost: říjen 2020 – březen 2021
  • Termíny: Naleznete přímo v našem kalendáři

Ubytování

Skvělou volbou pro ubytování v Riu de Janeiru je tento čtyřhvězdový Hotel Atlantico Business Centro přímo v srdci města za 412 Kč/os./noc včetně snídaně. Podobně komfortní nabídkou disponuje i tento Casa Nova Hotel za 428 Kč/os./noc. Ani v tomto případě nebudete ochuzeni o snídani. Nabídku dalších ubytovacích zařízení najdete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB. S rezervací ubytování ještě raději chvíli sečkejte, nebo vybírejte ta, co nabízí storno zdarma.

Náhled zpáteční letenky z Prahy do Ria de Janeira s denním stopem v Lisabonu za 12 679 Kč

2v1: Z Prahy do Ria de Janeira se stopem v Lisabonu

Náhled “Multi-city“ letenky z Prahy do Ria de Janeira s dvoudenním stopem v Lisabonu za 12 817 Kč

2v1: Z Prahy do Ria de Janeira se stopem v Lisabonu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)