2v1: Rumunsko – k Černému moři s návštěvou Bukurešti z Prahy a Vídně
16.6.2020

2v1: Rumunsko – k Černému moři s návštěvou Bukurešti z Prahy a Vídně

707

O této nabídce

Vydejte se o letních prázdninách do netradiční dovolenkové destinace. Navštivte letní Rumunsko díky kombinaci akčních letenek z Prahy a Vídně a vlakových jízdenek za 707 Kč. K dispozici jsou libovolně dlouhé termíny přes celé letní prázdniny.

Jak tento trip podniknout?

 Zabrouzdejte do rezervačního systému aerolinky Wizz Air a ulovte jednosměrnou letenku z Prahy do Bukurešti, například na 5. srpna za 322 Kč. Po prohlédnutí města nasedněte na vlak na vlakové stanici Bucurest – Nord a vyrazte směr přímořské město Constanta. Cesta zabere kolem 2 hodin a jízdenka vyjde od cca 130 Kč do přibližně 330 Kč. Do Constanty odjíždí vlaky přibližně každých 90 minut. Jízdenky můžete zakoupit na webu dopravce klidně i hodinu před odjezdem, cena se nijak nemění. Pro let od Černého moře opět mrkněte na web Wizz Airu a tentokrát na letenky do Vídně, které ulovíte již za 250 Kč. Celkově vás tak letenky a jízdenka vyjde lehce přes 700 Kč. Cestu je možné za stejnou cenu realizovat i v opačném směru.

Proč navštívit Rumunsko

Rumunsko je zemí tajemnou, protože má Transylvánii, hrad Bran a hraběte Drákulu, jehož „kolegy“ tady prý lze potkat dodnes. Zemí s překrásnou přírodou a třinácti národními parky, z nich jsou tři – Delta Dunaje, Rodna a Retezat na seznamu Unesco. Zemí dobrodružnou, protože má Karpaty s nekonečnými pláněmi, stády ovcí a koz a 2544 metrů vysokou horu Moldoveanu. Je zemí povznášející, protože má „Cestu světa“ – jednu z nejkrásnějších silničních cest planety. Zemí nám velmi blízkou, protože ve vesnicích Rovensko, Šumice, Svatá Helena se hravě domluvíte česky. Je zemí, která z vás, jako za starých časů, vysaje všechny pochybnosti o tom, že ji není nutné navštívit.

 • Rezervujte: letenky přes web aerolinky, jízdenky přes web rumunských drah
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec & srpen 2020
 • Termíny:
  • 20. – 27. červenec za 867 Kč (1 181 Kč bez WDC)
  • 24. – 31. červenec za 867 Kč (1 181 Kč bez WDC)
  • 5. – 10. srpen za 707 Kč (1 021 Kč bez WDC)
  • 12. – 21. srpen za 755 Kč (1 069 Kč bez WDC)

Ubytování

Ať už vás cesty po Rumunsku zavedou do hor nebo k moři, nejširší nabídku ubytovaní naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud chcete pro přesun mezi městy využít služeb vlastního auta nebo navštívit i odlehlejší místa, kam se hromadnou dopravou nedostanete, mrkněte k nám do autopůjčovny. Právě tam totiž najdete nabídku těch nejlepších dostupných aut.

Náhled letenek z Prahy do Bukurešti a z Constanty do Vídně za 577 Kč

2v1: Rumunsko – k Černému moři s návštěvou Bukurešti z Prahy a Vídně

Náhled části jízdního řádu vlaků mezi Bukureští a Constantou (130 – 330 Kč)

2v1: Rumunsko – k Černému moři s návštěvou Bukurešti z Prahy a Vídně


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)