Zájezdy do Egypta na 12 dní z Prahy s all inclusive
dnes

Zájezdy do Egypta na 12 dní z Prahy s all inclusive

od 12 690

O akci

Léto už klepe na dveře a pokud ještě nemáš plán, tahle nabídka stojí za pozornost. Na přelomu června a července můžeš na 12 dní ulovit pohodový odpočinek v egyptské Hurghadě. Ceny začínají už na 12 690 Kč za osobu, a to včetně pobytu ve 4* nebo 5* hotelů s all inclusive.

Odlet je z Prahy (PRG) v termínu 21. 6. až 2. 7. a čeká tě přímý let se společností Hello Jets. V ceně zájezdu jsou letenky, hotel s all inclusive programem, zavazadlo, letištní transfery i služby česky mluvícího delegáta.

Co je v ceně

Letenky vč. zavazadel: s HelloJets (23 kg odbavené + 8 kg příruční)

  • 21. 6. Praha → Hurghada (7:20 – 12.45)
  • 3. 7. Hurghada → Praha (2:45 – 06:20)

Hotel + strava: 7 nocí s all inclusive

Transfery a delegát: transfery z/na letiště a péče česky mluvícího delegáta

chci tuto dovolenou

Co se ti bude hodit před odletem

Vstupní podmínky

Turistické vízum s platností jednoho měsíce získáš po příletu na egyptská letiště. Zaplatíš za něj 30 USD. K bezproblémovému vycestování potřebuješ cestovní pas platný alespoň 6 měsíců po návratu do destinace.

Parkování na letišti

Míříš na odletové letiště vlastním autem? Podívej se na možnosti parkování přímo u letiště i v jeho okolí.

Náhled zájezdu z Prahy do Egypta za 12 690 Kč


Bude se hodit

Letiště Hurghada (HRG)

HelloJets

guest
0 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)