Volotea – nová strategie prodeje „kup letenku a leť kdy chceš“
26.3.2020

Volotea – nová strategie prodeje „kup letenku a leť kdy chceš“

Se zajímavou akcí přichází nízkonákladová společnost Volotea. Pokud si do 6. dubna zakoupíte letenku na období mezi dubnem až červnem, můžete provést neomezené změny termínu zdarma. Pokud se tedy vaše plány změní nebo se rozhodnete odložit cestu mezi těmito daty, Volotea nebude účtovat žádný poplatek za změnu vašich rezervací. Své datum odletu můžete změnit až 7 dní předem bez jakýchkoli dodatečných nákladů, s výjimkou doplatku rozdílové ceny aktuální letenky.

Volotea je španělská nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Barceloně. Svá letadla vypravuje ze základen ve Španělsku, Itálii a Francii. Leteckou společnost založili bývalí zakladatelé nízkonákladovky Vueling v roce 2011. První let se pak uskutečnil dne 5. dubna 2012 z letiště Marco Polo v Benátkách. V současné době provozuje 31 letadel – 17 Airbusů A319 a 14 poměrně raritních Boeingů B717.

Voloteu můžete znát i z pražského letiště, kam létá na linkách z Bordeaux, Cagliari, Lyonu, Marseille, Toulouse a Nantes.

Ubytování v destinacích najdete na Bookingu, Airbnb či Hotels. Doporučujeme k současné krizové situaci zamlouvat ubytování až když víte přesný termín letu, popřípadě volit hotely s flexibilní rezervací.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)