Nová linka z Prahy do Černé Hory – do letoviska Tivat
9.2.2022

Nová linka z Prahy do Černé Hory – do letoviska Tivat

Další super novinka z pražského Letiště Václava Havla! Není to ani týden, co jsme vás informovali o nové lince z Prahy do saúdskoarabského Rijádu a máme tu další příjemnou zprávu. Mladý černohorský dopravce Air Montenegro plánuje od půlky června létat na nové lince z Prahy do Černé Hory – konkrétně do oblíbeného turistického letoviska Tivat ležícího u zálivu Boka Kotorska.

Kdy a jak často se bude létat?

Černohorský dopravce Air Montenegro plánuje zahájit provoz na lince z Prahy do Tivatu v úterý 14. června 2022. Bude se jednat o čistě sezonní linku přes letní měsíce – s lety je prozatím počítáno do 8. října 2022. Při pohledu do letového řádu zjistíme, že se bude létat 2× týdně, vždy v úterý a sobotu.

Lety z Prahy do Tivatu budou obsluhovány letounem Embraer ERJ-195.

Letový řád nové linky

  • Praha – Tivat -> 14:40 – 16:10
  • Tivat – Praha -> 12:30 – 14:00

Nová linka z Prahy do Černé Hory – do letoviska Tivat

Kolik budou stát letenky?

Letenky z Prahy do Černé Hory jsou již nyní k zakoupení v rezervačním systému dopravce. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Tivatu aktuálně vychází na úterních rotacích, např. v termínu od 21. do 28. června na 5 353 Kč. Letenky vystavené v ekonomické třídě obsahují přepravu příručního zavazadla (max. 8 kg) a odbaveného zavazadla (max. 23 kg).

Nová linka z Prahy do Černé Hory – do letoviska Tivat

Jaké jsou vstupné podmínky do Černé Hory?

Dá se očekávat, že do letních měsíců se podmínky cestování do Černé Hory mohou ještě změnit. Aktuálně je ale nutné předložit jeden z následujících dokladů bezinfekčnosti: doklad o očkování / uzdravení či negativní test (AG ne starší 48 hodin nebo PCR ne starší 72 hodin).

Více informací o podmínkách pro cestování i opatření na místě a samozřejmě také všechny užitečné odkazy naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Černé Hoře“.

Proč si zaletět do Černé Hory?

Černá Hora, země zaslíbená milovníkům ticha přírody i šumu moře. Země, která polapí každého horala a uspokojí ty, jež vyhledávají slunce, dobré jídlo a plážový odpočinek. Pobřeží na jihu země omývá Jaderské moře, křivolaké uličky přilehlých městeček se dávno zapomněly v minulosti. Hudba slavností a kulturních představení se line vzduchem spolu s vůní lahodného pršutu, sladkostí a silné kávy připravené v džezvě. Daleko na severu, až u hranic s Bosnou a Hercegovinou, Černá Hora odhaluje svou drsnější tvář. Skaliska se prořezávají hustou mlhou, hory se tyčí do tisícových výšek a voda řeky Tary se divoce valí korytem. Romantická krajina kropená blankytně modrými ledovcovými jezery a spásaná ovcemi dodává Černé Hoře na jemnosti.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)