Nová linka: Bratislava – Petrohrad by Wizz Air
17.1.2020

Nová linka: Bratislava – Petrohrad by Wizz Air

EDIT (20. ledna v 13:10):

Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air opět rozšiřuje portfolio svých linek a zpráva je to velmi příznivá i pro našince. A to z důvodu, že jednou z nově oznámených linek je i ta Bratislava – Petrohrad. Lety na lince budou oficiálně zahájeny v pondělí 1. června 2020 a létat se bude do konce letního letového řádu (konec října). Těšit se můžeme hned 4 rotace týdně, a to vždy v pondělí, středu, pátek a neděli.

Letenky můžete již nyní pořídit v v rezervačním systému aerolinky. Na nejlevnější ceny již tradičně dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu, kteří za ně zaplatí 40 €.

Do Petrohradu a Leningradské oblasti přitom nepotřebujete žádat o klasické ruské vízum, které by celou cestu na pár dní výrazně prodražilo. Postačí vám nedlouho před cestou požádat o bezplatné elektronické vízum. Více o elektronických vízech do Ruska se dočtete v našem článku.

Kromě linky mezi Bratislava – Petrohrad byla oznámena i nová spojení na trasách z Petrohradu do bulharské Sofie, rumunské Bukurešti a litevského Vilniusu.

 

Nová linka: Bratislava - Petrohrad by Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)