Zážitkový let s ČSA
21.10.2023

Zážitkový let s ČSA

Již je tomu 100 let, kdy byla založena česká letecká společnost ČSA. K tomuto významnému jubileu společnost nabízí jedinečný zážitkový let s ČSA nad Českou republikou.

EDIT: Let na 29. října byl pěkně rychle vyprodán! Dopravce se tedy rozhodl vypravit ještě jeden let, a to 28. října s odletem ve 12:00. 

V neděli 29. října 1923 byl vypraven první let společnosti na trase Praha – Bratislava a o přesně 100 let později máte možnost proletět se Airbusem A320 s logem připomínající tento milník českého letectví – tedy 29. října 2023. Za zážitkový let s číslem OK 1923 (rok, kdy společnost zahájila první pravidelnou linku) zaplatíte 3 990 Kč. Poletíte z terminálu 3 Letiště Václava Havla v Praze (PRG) v 9:00 a celý let trvá 90 minut. Zážitkový let s ČSA si zarezervujte přímo na stránkách dopravce.

Zážitkový let s ČSA

Vyhlídkový okruh začíná nad Prahou směrem na Brno a Ostravu, a kolem Pardubic zpět. Po cestě se budete kochat výhledem na Česko ve výšce přibližně 2,5 km nad zemí. Své místo na palubě letounu si vyberete předem, odbavení se otevírá již 36 hodin před odletem.

Nenechte se zmást, že se vám na letence objeví kód letiště Kunovice (UHE). Jedná se pouze o technické opatření zjednodušující proces rezervace a odbavení. Odlet i přílet letadla bude na letišti Václava Havla v Praze.

Více informací ohledně zážitkového letu najdete na stránkách letecké společnosti Czech Airlines.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)